udało mi się w końcu reanimować starą maszynę do szycia i mój nowy-stary stolik już prawie gotowy- niestety zapasy papieru ściernego się skończyły a że deski na blat również z odzystku to idzie go więcej niż zakładałem ;-) oj pracowicie dziś było ale dobrze. Wreszcie mam poczucie dobrze wykorzystanego czasu :-)
... moz wykonanie blatu nalezało by powierzyć stolarzowi :-)Z.
OdpowiedzUsuńa no należało by. Tylko nie było tej frajdy, to po pierwsze. A po drugie nie zmieściłbym się z założonym budżecie :-)
OdpowiedzUsuń