środa, 7 sierpnia 2013

.ogrodowa metamorfoza

koniec smęcenia. :-) dziś zakończyłem pierwszy w mojej karierze własnoręcznie wykonany ogród od A do Z. Budowa trwała dość długo jak na tak niewielki rozmiar ale wszystkie prace wykonałem praktycznie sam. A sporo pracy musiałem w to włożyć. Ale jestem bardzo zadowolony z końcowego efektu. Sporo też doświadczenia nabrałem. :-) teraz juz mam nadzieję będzię z górki. Oby wiecej tak miłych i bezproblemowych klientów. No może z lepszym portfelem jedynie ;-)

Niestety słońce zrobiło mi  dziś psikusa. Bo stawiłem się gotowy na focenie z aparatem i nawet statywem a tu jak na złość po całym dniu schowało się za chmurami i światło było kiepskie. Powtórzę sesję przy najbliższej okazji tymczasem kilka zdjęć 'roboczych'.

...zaczęło się tak...

 ...trochę zabawy w dużej piaskownicy...



 ...nareszcie rośliny i trawa wysiana...
 a oto efekt końcowy ;-)

















6 komentarzy:

  1. ile czasu minęło pomiędzy zdjęciem przed i po?

    OdpowiedzUsuń
  2. około 3 miesiące, zacząłem w maju. Potem była przerwa z powodu braku funduszy u klientów i pracy kórą zacząłem w czerwcu. Ale w końcu się udało ;-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. to jestem zaskoczony. myślałem, że przynajmnej z rok. efekt super

      Usuń
  3. mój ulubiony specjalista od ogrodów jak zwykle stanął na wysokości zadania :) well done, my friend :)

    OdpowiedzUsuń
  4. sporo pracy, ale efekt OK z.

    OdpowiedzUsuń