piątek, 11 października 2013

.tymczasem w Radomiu ;-)

ciekawy jestem czego używają... żyletki czy brzytwy ?? :-)))


3 komentarze:

  1. dobrze, że nie rznięcie dzieci ...

    OdpowiedzUsuń
  2. a co z nastolatkami i dziadkami?

    OdpowiedzUsuń
  3. mnie bardziej zainteresowało to, że nie ma informacji dla kogo ta koloryzacja, upięcia i przedłużanie - ani słowa o paniach... ;)
    a cięcie dzieci...no cóż, w potocznych rozmowach niań często mówi się, o czynności "uśpić dziecko" :)

    OdpowiedzUsuń