dobrze, że nie rznięcie dzieci ...
a co z nastolatkami i dziadkami?
mnie bardziej zainteresowało to, że nie ma informacji dla kogo ta koloryzacja, upięcia i przedłużanie - ani słowa o paniach... ;) a cięcie dzieci...no cóż, w potocznych rozmowach niań często mówi się, o czynności "uśpić dziecko" :)
dobrze, że nie rznięcie dzieci ...
OdpowiedzUsuńa co z nastolatkami i dziadkami?
OdpowiedzUsuńmnie bardziej zainteresowało to, że nie ma informacji dla kogo ta koloryzacja, upięcia i przedłużanie - ani słowa o paniach... ;)
OdpowiedzUsuńa cięcie dzieci...no cóż, w potocznych rozmowach niań często mówi się, o czynności "uśpić dziecko" :)