niedziela, 6 października 2013

.byłem, zjadłem, zobaczyłem

Jesienne śniadanie-same pyszności ;-) , Czytelnia Kawy,
Radom, Październik 2013

Czytelnia Kawy,
Radom, Październik 2013

Czytelnia Kawy,
Radom, Październik 2013

Wszystko zniknęło w mgnieniu oka, Czytelnia Kawy,
Radom, Październik 2013

Menu na dziś, Czytelnia Kawy,
Radom, Październik 2013

Ścisłe centrum miasta ;-) , Miasto Kazimierzowskie
Radom, Październik 2013

Miasto Kazimierzowskie
Radom, Październik 2013

Starówka,
Radom, Październik 2013

Radom, Październik 2013

1 komentarz:

  1. mmm, dobre foty. mnie też ciągnie w świat z aparatem, ale nie bardzo mam teraz czas, nad czym ubolewam straszliwie. no nic, spróbuję wyrwać choć kilka chwil - wszak zawsze mogę się wybrać o piątej do parku :D

    OdpowiedzUsuń