![]() |
| Jesienne śniadanie-same pyszności ;-) , Czytelnia Kawy, Radom, Październik 2013 |
![]() |
| Czytelnia Kawy, Radom, Październik 2013 |
![]() |
| Czytelnia Kawy, Radom, Październik 2013 |
![]() |
| Wszystko zniknęło w mgnieniu oka, Czytelnia Kawy, Radom, Październik 2013 |
![]() |
| Menu na dziś, Czytelnia Kawy, Radom, Październik 2013 |
![]() |
| Ścisłe centrum miasta ;-) , Miasto Kazimierzowskie Radom, Październik 2013 |
![]() |
|
Miasto Kazimierzowskie Radom, Październik 2013 |
![]() |
| Starówka, Radom, Październik 2013 |
![]() |
| Radom, Październik 2013 |









mmm, dobre foty. mnie też ciągnie w świat z aparatem, ale nie bardzo mam teraz czas, nad czym ubolewam straszliwie. no nic, spróbuję wyrwać choć kilka chwil - wszak zawsze mogę się wybrać o piątej do parku :D
OdpowiedzUsuń