no i co? i pod każdą notką będę wstawiać komentarze, tak? (burżujstwo...)lubię. bardzo lubię, kurde! i za jakiś czas tam pojadę, a co! i sama postrzelam foty, a pewnie! Éire...
przyjemnie tam
no i co? i pod każdą notką będę wstawiać komentarze, tak? (burżujstwo...)
OdpowiedzUsuńlubię. bardzo lubię, kurde! i za jakiś czas tam pojadę, a co! i sama postrzelam foty, a pewnie!
Éire...
przyjemnie tam
OdpowiedzUsuń