czwartek, 25 lipca 2013

.irlandzkie reminiscencje

dziś trochę fotograficznych wspomnień o szmaragdowej wyspie czyli subiektywny przegląd miejsc  i widoków ;-)



    









     






Sláinte! :-)

2 komentarze:

  1. no i co? i pod każdą notką będę wstawiać komentarze, tak? (burżujstwo...)
    lubię. bardzo lubię, kurde! i za jakiś czas tam pojadę, a co! i sama postrzelam foty, a pewnie!
    Éire...

    OdpowiedzUsuń
  2. przyjemnie tam

    OdpowiedzUsuń