poniedziałek, 30 września 2013

.gaudeamus igitur

no i list dziękczynno-błagalny do najświętszego Promotora został zredagowany i wysłany. ;-) wakacje się skończyły, sezon dobiega końca a ja wraz z rozpoczynającym się nowym rokiem akademickim muszę się wziąć w garść z tą moją nieszczęsną pracą dyplomową, przysiąść, napisać i zamknąć ten etap mojej edukacji. Bo świadomość tego, że ciąży to ciągle nade mną bardzo mnie przytłacza, tym bardziej, że jako pilny student zawsze miałem wszystko na czas :-( Nie wiem skąd u mnie takie wzdryganie się i brak motywacji przed zmierzeniem się z tym tematem. Sam sobie go wybrałem no i jest też bardzo ciekawy. :/ No nic, teraz już zobowiązałem się do cotygodniowych konsultacji więc mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i sprawnie. I wreszcie uda mi się zdobyć ten tytuł dyplomowanego architekta krajobrazu. Wsparcie duchowe i kciuki oczywiście mile widziane ;-)... koniec przerwy, kawa dopita, pączek zjedzony- czas do pracy!

1 komentarz: