...z poradnika młodego zielarza...
wtorek, 3 września 2013
.
tekst z dzisiaj tak żeby jeszcze trochę pomyśleć ;-)
"...w ogóle to niby ludzie bezmyślni, ale tak naprawdę to większość nic nie robi tylko myśli..."
...no ale słuchawki w uszy i jedziem dalej z kreśleniem i liczeniem...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz