wtorek, 3 września 2013

.

tekst z dzisiaj tak żeby jeszcze trochę pomyśleć ;-)
"...w ogóle to niby ludzie bezmyślni, ale tak naprawdę to większość nic nie robi tylko myśli..." 

...no ale słuchawki w uszy i jedziem dalej z kreśleniem i liczeniem...



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz