tak na zakończenie (wreszcie) dzisiejszego dnia:
"Nie widziałem jeszcze ludzi, którzy spotkaliby się w dobrym miejscu życia.
Takiego miejsca w życiu nie ma i nie może być.
Zawsze zdaje się, że jest zbyt późno, czy zbyt wcześnie;
że zbyt wiele doświadczeń albo, że zbyt mało-
zawsze coś stoi na przeszkodzie- to nie może mieć znaczenia."
- Hłasko
Tak
OdpowiedzUsuńNie
OdpowiedzUsuńtrochę tak i trochę nie
OdpowiedzUsuń